CADET PRO je nová, „z gruntu“ modernizovaná verze oblíbené 2,4GHz FHSS RC soupravy, která do světa dálkově ovládaných modelů uvedla už tisíce nových příznivců.

Rekonstrukce vysílače vynucená potřebou vyhovět novým a připravovaným evropským normám nám zároveň dala možnost doplnit řadu užitečných funkcí, jako jsou digitální trimy a přepínač dvojích výchylek s možností nastavení výchylek pro kanály 1 a 2 (obvykle křidélka a výškovka).

Samozřejmě nechybí možnost přepínání smyslu výchylek pro všechny kanály a vypínatelný mix pro samokřídla nebo motýlkové ocasní plochy. CADET PRO je určen pro rekreační modeláře všech odborností - dobře vyhoví pro jednoduché modely letadel, aut i lodí a je dostatečně chytrá dokonce i pro samokřídla a modely s "Véčkovým" ocasem.

CADET PRO je ideální pro začátečníky, kteří nechtějí investovat "majlant" do hobby, ve kterém se teprve rozkoukávají, pro výlety se skládacím modelem a malým baťůžkem, na cesty na dovolenou.

MOC od 1 390 Kč

Ke správnému fungování webových stránek a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ