Optimix 5% MV pro čtyřtakty 5l letecké/heli palivo (v ceně SPD 12,84 kč/L)

Kód
1OP10505
Značka
OptiFuel
Dostupnost
Cena:
849 Kč
s DPH

Žhavící palivo pro čtyřtaktní motory (O.S., Saito, RCV) pro rekreační a sportovní létání. Obsahuje 20% plně syntetického oleje KLOTZ se střední viskozitou a 5% nitromethanu. Balení 5 litrů.

Žhavící palivo pro čtyřtaktní motory pro ekonomické rekreační a sportovní létání. Vhodné pro čtyřtaktní letecké motory: ASP, O.S. MAX, Thunder Tiger, Webra apod. Vhodné pro starší opotřebované motory a makety. Obsahuje 20% plně syntetického oleje KLOTZ se střední viskozitou a 5% nitromethanu. Obsahuje červené barvivo KLOTZ Red pro snadnou vizuální kontrolu stavu paliva v nádrži i na dálku – to je užitečné především u RC vrtulníků a aut. Barvivo neovlivňuje chod nebo seřízení motoru. Balení 5 litrů. Označení palivových směsí OptiMix: ... více »

Žhavící palivo pro čtyřtaktní motory pro ekonomické rekreační a sportovní létání.

Vhodné pro čtyřtaktní letecké motory: ASP, O.S. MAX, Thunder Tiger, Webra apod.

Vhodné pro starší opotřebované motory a makety.

Obsahuje 20% plně syntetického oleje KLOTZ se střední viskozitou a 5% nitromethanu. Obsahuje červené barvivo KLOTZ Red pro snadnou vizuální kontrolu stavu paliva v nádrži i na dálku – to je užitečné především u RC vrtulníků a aut. Barvivo neovlivňuje chod nebo seřízení motoru. Balení 5 litrů.

Označení palivových směsí OptiMix:
AIR/HELIletecké a vrtulníkářské palivo
CARautíčkářské palivo
5%-30%obsah nitromethanu v palivu
SLVsuper nízká viskozita
ULVultra nízká viskozita
MVstřední viskozita
RTRpřipraveno k jízdě - obsahuje 15% plně syntetického oleje KLOTZ
RACEzávodní - obsahuje 10% plně syntetického oleje KLOTZ s nízkou viskozitou


Produkt obsahuje látky klasifikované jako nebezpečné ve smyslu nařízení (ES) č. 1272/2008. Podrobné informace viz sekce "Ke stažení".

Ke správnému fungování webových stránek a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ