e-MTA Monster Truck (žlutý)

Kód
.6403-F112
Značka
Thunder Tiger
Dostupnost
Zrušená položka

Monster Truck v měřítku 1:8 poháněný výkonným střídavým motorem a inovativní konstrukcí podvozku je dodáván v RTR setu včetně RC soupravy Cougar GT 3 2,4 Ghz. Karosérie ve žluté barvě.

Novinkou pro rok 2013 v oblasti aut poháněných elektromotorem je model eMTA Monster Truck v měřítku 1:8. Jedná se o model nevšední konstrukce s množstvím inovativních a dosud nepoužitých prvků, které přispívají nejen výborným jízdním vlastnostem, stabilitě a ovladatelnosti, ale i pohodlí a jednoduchosti při provozu a údržbě. Na první pohled model zaujme zvlášťním řešením šasi, které je tvořeno "vanou" z plastu plněného skelnými vlákny a je bohatě profilováno pro zvýšení tuhosti celeho podvouku. Pohonné akumulátory, regulátor a palubní část RC soupravy jsou proti nepříznivým vlivům, jako je prach a vlhkost, ukryty v plastovém boxu. Ten má dostatek otvorů pro dostatečné chlazení a umožňuje jednoduchou a rychlou výměnu pohonných akumulátorů. Kola jsou nezávisle zavěšena na trojůhelníkových ramenech a přes přepákování odpružena ležatě umístěnými velkoobjemovými tlumiči. Celá tat ... více »

Novinkou pro rok 2013 v oblasti aut poháněných elektromotorem je model eMTA Monster Truck v měřítku 1:8. Jedná se o model nevšední konstrukce s množstvím inovativních a dosud nepoužitých prvků, které přispívají nejen výborným jízdním vlastnostem, stabilitě a ovladatelnosti, ale i pohodlí a jednoduchosti při provozu a údržbě.

Na první pohled model zaujme zvlášťním řešením šasi, které je tvořeno "vanou" z plastu plněného skelnými vlákny a je bohatě profilováno pro zvýšení tuhosti celeho podvouku. Pohonné akumulátory, regulátor a palubní část RC soupravy jsou proti nepříznivým vlivům, jako je prach a vlhkost, ukryty v plastovém boxu. Ten má dostatek otvorů pro dostatečné chlazení a umožňuje jednoduchou a rychlou výměnu pohonných akumulátorů. Kola jsou nezávisle zavěšena na trojůhelníkových ramenech a přes přepákování odpružena ležatě umístěnými velkoobjemovými tlumiči. Celá tato konstrukce umožňuje dosažení velmi nízkého těžiště při zachování dostatečné světlé výšky podvozku. To dodává podvozku výborné jízdní vlastnosti a stabilitu i v tom nejnáročnějším terénu. Na závěsech kol jsou použity kulové klouby, které poskytují možnost jednoduchého a rychlého nastavení geometrie. Soukolí planetových diferenciálů, stejně jako poloosy a jejich unašeče jsou ocelové. Podvozek je kompletně osazen kuličkovými ložisky.

Pohonnou jednotku tvoří výkonný střídavý elektromotor IBL 40/2000kV, řízený obousměrným 150A regulátorem BLC-150C, který je vybaven ventilátorem pro účiné chlazení. Jako pohonný akumulátor lze použít 2x 3S LiPol nebo 2x 7cells NiMh. Na řízení je použito digitální servo s kovovými převody DS2008Mg. Bezproblémové ovládání zajišťuje tříkanálová volantová RC souprava Cougar GP3 pracující v pásmu 2,4Ghz (iFHSS+).

  • Kompletně sestavený model
  • Výkonný střídavý motor IBL-40 2000kV
  • Regulátor otáček s ventilátorem BLC-150
  • Tříkanálová RC souprava Cougar GP3
  • Planetové diferenciályPoloosy typu CVD
  • Nastavitelná geometrie
  • Kompletně osazeno kuličkovými ložisky
  • Velkoobjemové tlumiče
  • Nízko položené těžištěVelká světlá výška
  • Nalakovaná karosérie včetně polepů

Délka [mm]620
Šířka [mm]445
Výška [mm]220
Hmotnost [g]4800

Ke správnému fungování webových stránek a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ