Tomahawk BX (červený) 2,4GHz

Kód
.6195-F071
Značka
Thunder Tiger
Dostupnost
Zrušená položka

Buggy v měřítku 1:10 s pohonem 4WD, poháněná spalovacím motorem PRO - 18 BX v RTR setu včetně volantové RC soupravy Cougar pacující v pásmu 2,4Ghz.

Tomahawk je novým přírůstkem do rodiny modelů buggy v měřítku 1:10 a poháněných spalovacím motorem. Pro svoji jednoduchost a nenáročnost provozu osloví převážně začínající automodeláře. I když je konstrukce převážně plastová, podvozek poskytuje dostatečnou pevnost a výborné jízdní vlastnosti i v náročnějším terénu. Samozřejmostí (ne běžnou) jsou planetové diferenciály, kompletní osazení kuličkovými ložisky, servo řízení s kovovými převody apod. Základem podvozku je šasi z 3mm duralu. Ostatní díly jako ramena, závěsy kol, domečky diferenciálů apod. jsou vyrobeny z pevného, skelným vláknem plněného plastu. Kola jsou nezávisle zavěšena a odpružena olejovými tlumiči s vinutými pružinami. O pohon se stará výkonný motor PRO - 18BX o obsahu 3ccm a vybavený tahovým startérem. Výkon je přenášen pomocí dvoulamelové odstředivé spojky. Příjemnou zvláštností v této kategorii je použití dvouvrstvého velkoo ... více »

Tomahawk je novým přírůstkem do rodiny modelů buggy v měřítku 1:10 a poháněných spalovacím motorem. Pro svoji jednoduchost a nenáročnost provozu osloví převážně začínající automodeláře. I když je konstrukce převážně plastová, podvozek poskytuje dostatečnou pevnost a výborné jízdní vlastnosti i v náročnějším terénu. Samozřejmostí (ne běžnou) jsou planetové diferenciály, kompletní osazení kuličkovými ložisky, servo řízení s kovovými převody apod.

Základem podvozku je šasi z 3mm duralu. Ostatní díly jako ramena, závěsy kol, domečky diferenciálů apod. jsou vyrobeny z pevného, skelným vláknem plněného plastu. Kola jsou nezávisle zavěšena a odpružena olejovými tlumiči s vinutými pružinami. O pohon se stará výkonný motor PRO - 18BX o obsahu 3ccm a vybavený tahovým startérem. Výkon je přenášen pomocí dvoulamelové odstředivé spojky. Příjemnou zvláštností v této kategorii je použití dvouvrstvého velkoobjemového vzduchového filtru. Nádrž má objem 75ccm. Rozměrný RC box poskytuje dostatek místa pro uložení přijímače a přijímačové baterie. K ovládání je nově použita dvoukanálová, "volantová" RC souprava v pásmu 2,4Ghz. Serva jsou použita standardní s kovovými převody.

 • 100% sestavený model
 • Výkonný motor PRO - 18BX s tahovým startérem
 • Planetové diferenciály
 • Kompletně osazeno kuličkovými ložisky
 • RC souprava 2,4Ghz
 • Servo řízení s kovovými převody
 • Velkoobjemový vzduchový filtr
 • Kola s nalepenými pneumatikami
 • Nalakovaná karoserie s vkusným designem

Sada obsahuje

 • Sestavený model s motorem
 • Dvoukanálovou, volantovou RC soupravu Jaguar

Délka [mm]390
Šířka [mm]245
Rozvor [mm]276.5
Hmotnost [g]1800

Ke správnému fungování webových stránek a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ