BH74 GLASAIR 120 rozp.1860mm

Kód
4ST112412
Značka
Black Horse
Dostupnost
Zrušená položka

Polomaketa amerického sportovního letadla pro ro dvoutakt 15-20ccm nebo čtyřtakt 20-30ccm.. Konstrukční trup a nosné plochy, ovládaná křidélka, klapky, směrovka, výškovka, křídlo se souměrným profilem.

Ať si koupíte kterýkoliv Glasair, je to vždycky stavebnice! Stejně jako model Black Horse na "patnáctku žhavíka" jsou skutečné americké Glasairy, dvoumístné sportovní a turistické letrouny, dodávány jako stavebnice pro domácí stavbu. Nejsou to ale žádné hromádky dřeva, drátů a plátna, ale vysokovýkonné "brusy" velmi vyspělé celokompozitové konstrukce, které mají maximální rychlost okolo 370 km/h. Glasair můžete mít v provedení se zatahovacím tříkolovým podvozkem, pevným tříkolovým podvozkem nebo ve verzi Glasair Super II TD s ostruhovým podvozkem, kterou představuje model ve stavebnici. Polomaketa amerického sportovního letadla pro dvoutakty 15-20 ccm nebo čtyřtakty 20-30 ccm. Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový. Snadný přístup k palubní elektronice umožňuje odnímatelná horní část trupu s krytem kabiny. Dvoudílné křídlo s polosouměrným profilem a& ... více »

Ať si koupíte kterýkoliv Glasair, je to vždycky stavebnice! Stejně jako model Black Horse na "patnáctku žhavíka" jsou skutečné americké Glasairy, dvoumístné sportovní a turistické letrouny, dodávány jako stavebnice pro domácí stavbu. Nejsou to ale žádné hromádky dřeva, drátů a plátna, ale vysokovýkonné "brusy" velmi vyspělé celokompozitové konstrukce, které mají maximální rychlost okolo 370 km/h. Glasair můžete mít v provedení se zatahovacím tříkolovým podvozkem, pevným tříkolovým podvozkem nebo ve verzi Glasair Super II TD s ostruhovým podvozkem, kterou představuje model ve stavebnici.

Polomaketa amerického sportovního letadla pro dvoutakty 15-20 ccm nebo čtyřtakty 20-30 ccm. Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový. Snadný přístup k palubní elektronice umožňuje odnímatelná horní část trupu s krytem kabiny. Dvoudílné křídlo s polosouměrným profilem a elegantními winglety, jehož poloviny se nasouvají z boku na duralovou trubkovou spojku, je rovněž klasické celobalsové konstrukce. Křidélka i klapky jsou ovládána 2 nezávislými servy. Poloviny výškovky jsou ovládány 2 servy uloženými v prostoru kabiny, směrovka je ovládána jedním servem s lankovým náhonem.Klasicky celobalsové jsou rovněž ocasní plochy. Celý model je potažen nažehlovací fólií Oracover. Podvozek je dvoukolový s duralovými hlavními nohami a řiditelnou ostruhou.

Stavebnice obsahuje: postavený trup, křídlo a ocasní plochy potažené nažehlovací fólií, laminátový kryt motoru, duralový podvozek, řiditelnou ostruhu, kola, laminátové kryty kol, vrtulový kužel, stavitelné motorové lože, palivovou nádrž, sadu drobného příslušenství, arch samolepek, obrázkový návod ke stavbě.

Rozpětí [mm]1860
Délka [mm]1470
Hmotnost [g]5200
Plocha křídla [dm2]50.1
Doporučený objem nádrže [ml]400 - 500
Ovládané funkceS,V,K(2),M,F(2)
Stavební náročnostS2
Náročnost pilotážeP3

Doporučený pohon a RC vybavení:

Sport 2T Sport 4T
Motor ASP S91A ASP FS-120AR
Vrtule MA 13x8" APC 14x10"
Serva 1x HS-422 (M)5x HS-485HB (K,F,V)1x HS-645MG (S)
RC souprava min. 6 kanálů

Ke správnému fungování webových stránek a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ