Kavan Air/Heli 10% nitro 5l

Kód
KAVF006/5
Značka
KAVAN
Dostupnost
Cena:
949 Kč
s DPH

Žhavící palivo pro dvoutaktní motory pro rekreační a sportovní provoz vhodné pro letadla, vrtulníky a lodě. Obsahuje 12% syntetického oleje a 10% nitromethanu. Balení 5 litrů.

KAVAN AIR/HELI 10% nitro - palivo pro rekreační RC letadla/vrtulníky Žhavící palivo pro rekreační a sportovní provoz vhodné pro letadla, vrtulníky i lodě bez nároků na zvláště vysoký výkon a extrémní akrobatické obraty. Vhodné pro dvoutaktní letecké motory: O.S. MAX, ASP, YS, Thunder Tiger apod. a je také výborné pro čtyřtaktní motory Laser. Vhodné pro vrtulníkové motory třídy .30–.55 pro cvičné létání bez 3D akrobacie: O.S. MAX, Thunder Tiger, YS apod. ... více »

KAVAN AIR/HELI 10% nitro - palivo pro rekreační RC letadla/vrtulníky

Žhavící palivo pro rekreační a sportovní provoz vhodné pro letadla, vrtulníky i lodě bez nároků na zvláště vysoký výkon a extrémní akrobatické obraty.

Vhodné pro dvoutaktní letecké motory: O.S. MAX, ASP, YS, Thunder Tiger apod. a je také výborné pro čtyřtaktní motory Laser.

Vhodné pro vrtulníkové motory třídy .30–.55 pro cvičné létání bez 3D akrobacie: O.S. MAX, Thunder Tiger, YS apod.

  • 12 % syntetického oleje pro spolehlivý chod a dokonalé mazání
  • 10 % nitromethanu pro spolehlivý chod
  • Optimalizovaná kombinace aditiv pro vysokou teplotní stabilitu, snadné startování a vysoké maximální otáčky
  • Inhibitor koroze pro vysokou životnost motoru
  • Modrá barva pro snadnou kontrolu stavu paliva v nádrži (barvivo neovlivňuje chod nebo seřízení motoru)
  • Vyvinuto a vyráběno v Německu

Balení: kanystr 5 litrů.Produkt obsahuje látky klasifikované jako nebezpečné ve smyslu nařízení (ES) č. 1272/2008. Podrobné informace viz sekce "Ke stažení".

Ke správnému fungování webových stránek a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ