Arator 300GT závěsný motor pro RISK F-1

Kód
4ST30102
Značka
MODELA
Dostupnost
Cena:
2 690 Kč
s DPH

Vzduchem chlazený závěsný lodní motor pro malé a střední lodě. 330W střídavý motor s rotačním pláštěm 2830-3700KV s dvoulistým šroubem 26 mm pro napájení 2-3S LiPo. Vybaven nasáváním vody pro chlazení regulátoru otáček.

Závěsný motor ARATOR 300 GT TURBO je určený pro pohon malých a středních modelů lodí. Je ideální pro pohon tunelového kluzáku RISK F-1 a podobných rychlostních člunů; skvěle se uplatní i na maketách motorových člunů o délce cca 500-1000 mm. Celá pohonná jednotka je umístěna v plastové skříni se snadno odnímatelným horním krytem. Otočný závěs pro upevnění na loď (4 šrouby M3) umožňuje nastavovat sklon celého závěsného motoru – buď v pevném úhlu (zajištěno šroubem), nebo volně nastavitelným pomocí serva. Srdcem ARATORu je vzduchem chlazený střídavý motor s rotačním pláštěm 2830-3700KV s max. výkonem 330 W, který prostřednictvím ohebné hřídele pohání dvoulistý lodní šroub o průměru 26 mm. Závěsný motor je opatřen nasáváním vody pro chlazení regulátoru otáček s vyvedenou silikonovou hadičkou pro snadné připojení ... více »

Závěsný motor ARATOR 300 GT TURBO je určený pro pohon malých a středních modelů lodí. Je ideální pro pohon tunelového kluzáku RISK F-1 a podobných rychlostních člunů; skvěle se uplatní i na maketách motorových člunů o délce cca 500-1000 mm.

Celá pohonná jednotka je umístěna v plastové skříni se snadno odnímatelným horním krytem. Otočný závěs pro upevnění na loď (4 šrouby M3) umožňuje nastavovat sklon celého závěsného motoru – buď v pevném úhlu (zajištěno šroubem), nebo volně nastavitelným pomocí serva. Srdcem ARATORu je vzduchem chlazený střídavý motor s rotačním pláštěm 2830-3700KV s max. výkonem 330 W, který prostřednictvím ohebné hřídele pohání dvoulistý lodní šroub o průměru 26 mm. Závěsný motor je opatřen nasáváním vody pro chlazení regulátoru otáček s vyvedenou silikonovou hadičkou pro snadné připojení k modelu.

Pro napájení budete potřebovat 2-3S LiPo akumulátor aspoň 1800 mAh, střídavý regulátor otáček by měl mít zatížitelnost nejméně 40 A, optimální je 50-60 A a vodní chlazení.

Sada obsahuje: závěsný motor ARATOR 30 GT TURBO, injekční stříkačku se speciálním mazivem, návod.

Ke správnému fungování webových stránek a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ