Wattmetr Mini 0-30A

Kód
1GT0104
Značka
GT Hobbies
Dostupnost
Cena:
399 Kč
s DPH

Miniaturní stejnosměrný wattmetr do 900 W s měřením proudu v rozsahu 0-30 A a napětí 4,5-30 V v reálném čase a pamětí pro maximální hodnoty proudu, napětí a výkonu/příkonu. Rozměry 48x24,5x10mm, hmotnost 25g.

Miniaturní stejnosměrný wattmetr do 900 W s měřením proudu v rozsahu 0-30 A a napětí 4,5-30 V v reálném čase a pamětí pro maximální hodnoty proudu, napětí a výkonu/příkonu je vynikající pomocník pro optimalizaci menších pohonných systému, kontrolu systémů napájení palubní elektroniky apod. Wattmetr Mini může měřit: Stejnosměrné napětí v r ... více »

Miniaturní stejnosměrný wattmetr do 900 W s měřením proudu v rozsahu 0-30 A a napětí 4,5-30 V v reálném čase a pamětí pro maximální hodnoty proudu, napětí a výkonu/příkonu je vynikající pomocník pro optimalizaci menších pohonných systému, kontrolu systémů napájení palubní elektroniky apod.

Wattmetr Mini může měřit:

  • Stejnosměrné napětí v reálném čase s pamětí pro maximální hodnotu napětí.
  • Stejnosměrný proud v reálném čase s pamětí pro maximální hodnotu proudu.
  • Výkon/příkon v reálném čase s pamětí pro maximální hodnotu výkonu/příkonu.

Napájecí zdroj (např. pohonný akumulátor) se připojuje ke vstupním kabelům „IN“ wattmetru. Spotřebič (např. regulátor otáček s motorem) se připojuje výstupním kabelům „OUT“ wattmetru.

Tlačítkem na boku přístroje potom můžete v uzavřené smyčce přepínat mezi zobrazením okamžitého napětí, maximálního napětí, okamžitého proudu, maximálního proudu, okamžitého výkonu/příkonu a maximálního příkonu.

Obsah balení: Wattmetr Mini, návod.

Provozní rozsah měření napětí 4,5-30,0 V, přesnost ±0,03 V
Provozní rozsah měření proudu 0-30 A, , přesnost ±0, 3 A
Perioda opakování měření 0,5 s
Rozměry 48x24,5x10 mm
Hmotnost 25 g

Ke správnému fungování webových stránek a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ