384 žhavící kolíček s LED

Kód
8KM8342
Značka
Q-model
Dostupnost
Cena:
129 Kč
s DPH

Žhavící kolíček s kabelem s vypínačem a indikační LED, krokosvorky. Vhodný hlavně pro motory malých kubatur (do 3,5 ccm).

Vhodné pro motory malých kubatur (do 2,5-3,5 ccm). Pro větší motory je lepší žhavící trubka – krátká nebo dlouhá (pokud je motor ukryt hluboko pod krytem). Koncovky se rovněž dodávají v provedení s vypínačem a indikační LED diodou.Zvláště pro makety a modely vrtulníků se používá tzv. vnitřní žhavení – svíčka je trvale propojena s nenápadně umístěným, ale snadno dostupným konektorem, do kterého se kabelem přivede žhavící proud z power panelu. ... více »

Vhodné pro motory malých kubatur (do 2,5-3,5 ccm). Pro větší motory je lepší žhavící trubka – krátká nebo dlouhá (pokud je motor ukryt hluboko pod krytem). Koncovky se rovněž dodávají v provedení s vypínačem a indikační LED diodou.Zvláště pro makety a modely vrtulníků se používá tzv. vnitřní žhavení – svíčka je trvale propojena s nenápadně umístěným, ale snadno dostupným konektorem, do kterého se kabelem přivede žhavící proud z power panelu.